18486199_1198266060295323_3144222690012108922_n

Kto sme a čo robíme

Srdce každého domova je ukryté v kuchyni. Na mieste, kde sa pripravujú jedlá a maškrty pre celú rodinu. Od našich najmenších, až po starecké ruky, ktoré držia tie pravé hodnoty láskavého nažívania.

Vybrali sme sa na cestu aj do vášho príbytku a našim cieľom je vyčariť úsmev na tvárach tých, ktorých milujete. Pečte s radosťou a pečte odvážne. Pečte s láskou a pečte hravo. Ponúkame vám širokú paletu nápadov na originálne keksy a sušienky. Smiešne, vážne, zamilované, či kreatívne. Vhodné pre detské oslavy, svadby, promócie, narodeniny, ale i na bežný deň deťom do školy a manželovi do práce. Dekorácie na torty a dezerty, ktoré za vás povedia to, čo ste schovali ako tajnú ingredienciu každého skvelého receptu.

V dobrom myslíme nielen na vás, ale aj na prírodu, na ktorú nikdy nezabúdame.

Zásadným poslaním našej formičkárne je riadiť sa ekologickými princípmi od prvého momentu jej založenia. Starostlivo vyberáme všetky materiály, ktoré využívame pri našej práci. Okrem prírodných surovín spracovávame ekologické plasty vyrobené z biologicky rozložiteľného materiálu, ktorý neškodí životnému prostrediu a ľahko sa rozloží aj v kompostovisku.

Starostlivosť o naše výrobky

Naše produkty sú vyrábané z ekologického plastu. Ide o vysoko kvalitný materiál s dostatočnou pevnosťou a pružnosťou, ktorý ale vyžaduje šetrné udržiavanie. Pre umytie a možnosť opakovaného použitia postačí prepláchnutie pod vlažnou vodou (s maximálnou teplotou 35 °C) s bežne dostupnými saponátmi.

Prosíme vás, aby ste na ich čistenie nepoužívali umývačku riadu, nakoľko by ich vysoká teplota a chemické prostriedky poškodili.