Srdce každého domova je ukryté v kuchyni. Na mieste, kde sa pripravujú jedlá a maškrty pre celú rodinu. Naši najmenší, ale aj naše babičky, ktoré držia tie pravé hodnoty láskavého nažívania.

Vybrali sme sa na cestu aj do vášho príbytku a našim cieľom je vyčariť úsmev na tvárach tých, ktorých milujete. Pečte s radosťou a pečte odvážne. Pečte s láskou a pečte hravo. Ponúkame vám širokú paletu nápadov na originálne medovníky a sušienky. Smiešne, vážne, zamilované, či kreatívne. Vhodné pre detské oslavy, svadby, promócie, narodeniny, ale i na bežný deň deťom do školy a manželovi do práce. Dekorácie na torty a dezerty, ktoré za vás povedia to, čo ste schovali ako tajnú ingredienciu každého skvelého receptu.

V dobrom myslíme nielen na vás, ale aj na prírodu, na ktorú nikdy nezabúdame.

Zásadným poslaním našej formičkárne je riadiť sa ekologickými princípmi od prvého momentu jej založenia. Starostlivo vyberáme všetky materiály, ktoré využívame pri našej práci. Okrem prírodných surovín spracovávame ekologické plasty, vyrobené z biologicky rozložiteľného materiálu, ktorý neškodí životnému prostrediu a ľahko sa rozloží aj v kompostovisku.